Hakkımızda

HOLIDAY TUR, bir HOLIDAY MEDYA GRUBU üyesidir.

18.01.1013 tarihli lisansla gruba katılan HOLIDAY TUR, ancak uzun yıllar sektör içerisinde önemli görevleri üstlenen deneyimli ve donanımlı ekibiyle, gerçek turizm anlayışı çerçevesinde kolaycılık değil, aksine profesyonel bir iş gücü barındırmaktadır.

HOLIDAY TUR, bilgi ve profesyonel iş bitirim gücüyle yurtiçi ve dişi bağlantıları kapsayan geniş bir yelpazede Türk Turizmine katkı ve aynı zamanda da çevresine iş potansiyeli sunmayı bir amaç olarak üstlenmiştir.

Şirketimiz “hizmet” kavramını her daim öncelik alarak misafir “memnuniyetini” üst düzeyde tutmuş olup, üstlendiği her göreve hassasiyetle yaklaşmayı önem göstermiştir.

Bir A Grubu Seyahat Acentesi sorumluluğu altında, yurtiçi ve dışı seyahatler, oteller, turlar, transferler, organizasyonlar ve havayolu şirketlerinde barındıran bilet acenteciliğiyle de dünyanın her köşesine uçabilme imkânını vermektedir. HOLIDAY TUR vizyonunu düne değil, yarına bakarak modern dünyanın gerekliliğine ve teknolojiye uyum içerisinde ilerlemeyi kendisine prensip edinmiştir.